Hooldus

Põhipuhastusvahend

b!designi põhipuhastusvahend kujutabki endast teie b!designi vinüülpõranda põhihooldust. Sellega on lihtne puhastada väikseid ja suuri pindu –põrand saab mängleva kergusega jälle puhtaks.

Auffrischer

b!design Auffrischer, das Vinyl-Reinigungs- und Pflegemittel auf natürlicher Basis. Eine Erstpflege mit b!design Auffrischer empfiehlt sich ebenfalls bei frisch verlegten, industriell fertigbehandelten Böden. Ebenso für Öl und Wachs behandelten Holzoberflächen geeignet. Schützt die Oberfläche, regeneriert, frischt auf. Wasser- und schmutzabweisend.

Pesuvahend

b!designi pesuvahendi kontsentraat on kontsentreeritud toimeainete ja looduslike hooldavate lisanditega vahend pesuvette lisamiseks. See sobib kõikide vinüülpindade ning vahatatud või õlitatud puit- ja korkpõrandate, samuti kõikide teiste pestavate põrandate puhastamiseks, nagu PVC, linoleum, keraamilised ja kahhelplaadid … Puhastab säästvalt ja põhjalikult, ei jäta triipe ega jälgi. Värskendab põrandapinda ja muudab selle mustust tõrjuvaks. Ei vahuta ja sobib seetõttu ka puhastusmasinatesse.